| Raul199612 a întrebat:

Cum pun doar un nume pe youtube? Ca imi cere nume si prenume si vreau sa pun doar unu. Funda

18 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

La nume si prenume completezi ambele campuri si apoi editezi numele canalului doar cu un singur nume.

YOUTUBE - SCHIMBA NUMELE CANALULUI - Intra si logheaza-te in you tube click pe numele tau in dreapta sus -> click pe canalul meu -> Click pe Setarile canalului (in stanga)-> Click pe Informatii si setari -> in prima linie la titlu scrie nickname-ul ales de tine si apoi click pe -> Finalizati Editarea (in dreapta sus). Vezi foto: http://i.imgur.com/eKIrHBd.jpg Succes!

| Raul199612 explică (pentru neluL):

Nu imi apare setarile canalului decat setari si nu imi arata deloc pe informatii si setari

| neluL a răspuns (pentru Raul199612):

Setarile canalului sunt aici http://i.imgur.com/piZiiGC.jpg

| Raul199612 explică (pentru neluL):

Ai vrea sa imi dai skype sau facebook sa intri prin team wieR? sa faci ca mie nu imi arata asa ceva cand dau la canalul meu

| neluL a răspuns (pentru Raul199612):

Nu pot sa folosesc Team Viewer pentru ca lucrez. Ai noul design la youtube cu header sus?

| Raul199612 explică (pentru neluL):

Imi arata numele si prenumele, un 3 portocaliu si poza mea

| Raul199612 explică (pentru neluL):

Gata am gasit imi arata profilu cu poza si numele si imi arata sal editez si tot nu merge doar un nume

| neluL a răspuns (pentru Raul199612):

Ai noul design la youtube cu header sus?
http://s.ytimg.com/......vZ_yiQ.png

| neluL a răspuns (pentru Raul199612):

Poate numele care vrei sa-l scrii aici http://i.imgur.com/eKIrHBd.jpg il mai are si altcineva.Incearca cu alt nume.

| Raul199612 explică (pentru neluL):

Deci am dat pe nume, canalul meu, Setarile Canalului, Informatii si setari.
Si mi-a aparut Informaţii despre canal şi setări ale canalului

Profil
Colonelul Aqw
Din profilul dvs. Google Editaţi
Descriere
Etichete

| Raul199612 explică (pentru neluL):

Si nu imi arata deloc cum iti arata tie cu Canalul utilizatorului

| neluL a răspuns (pentru Raul199612):

Fa-mi print screen la pagina ta de youtube sa vad si eu.

| Raul199612 explică (pentru neluL):

Dar eu n-am windows 7, am xp si nu stiu cum se face pe xp

| Raul199612 explică (pentru neluL):

Deci ma mai ajuti?

| neluL a răspuns (pentru Raul199612):

CUM FACI UN PRINT SCREEN? Te duci la pagina respectiva si apesi tasta PrtScr sau Print sau End (dreapta sus)apoi deschizi Paint si dai ''Lipire''(sau Ctrl + V ) ->o sa-ti apara pagina acolo->dupa care o salvezi in format jpg sau png. Acum pentru a obtine si un link pentru pagina respectiva incarci acea poza aici http://imgur.com/ si dupa incarcare iti va rezulta cateva linkuri (tu il copiezi pe al doilea din stanga sus -> Direct Link (email & IM)) si il postezi unde vrei tu (daca vrei sa arati poza cuiva ii trimiti acel link)

| AndreiCalariu a răspuns (pentru neluL):

Nelul te rog imi faci un tutorial cum sa pun un singur nume pe youtube
Te rog din suflet!

| AndreiCalariu a răspuns (pentru Raul199612):

Cum ai facut?
da-mi skype sa vorbim.nici eu nu stiu cu sa pun un singur nume la youtube