| werewolfbruno a întrebat:

Cum pun fetisoare sambitoare (galbene) ca la mess.La comentarile de la TPU?

Răspuns Câştigător
| Boocky a răspuns:

Cu ajutorul literelor si simbolurilor pentru ala cu dintii pai ":"si "D", pentru ala zambitor ":" si ")" pentru ala trist ":"si"("...dar cel mai bine invatale de aici http://www.helpbytes.co.uk/smileys.php

1 răspuns:
| мιѕѕнαρριηєѕѕ a răspuns:

Le pui cum le scrii si la mess dar nu ai de unde sa le gasesti trebuie sa le stii tu din minte dar nu toate merg pe TPU de ex : D,: *,: P[legate]
big grin :* tongue
fundita? big grin