| anonim_4396 a întrebat:

Cum pun la loc bara de start care s-a mutat din greseala la stanga? Raspuns urgent va rog!

5 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Tine click apasat pe ea si o duci jos. apoi dai drumu la click

| Suzy a răspuns:

Buna!

Asa am patit si eu o datahee hee)

da click dreaota pe bara si vezi daca ai bifat "Lock the Taskbar"

Daca e bifat debifeazo si trage bara de la stanga jos inapoi la locul ei iar apoi bifeaza" Lock the Taskbar"

Daca nu e bifat doar trage bara de la stanga jos inapoi la locul ei iar apoi bifeaza" Lock the Taskbar"

Fundita?big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vai vai si eu am patit la fel, ce raspunsuri pe voi...mai bine nu le mai dadeati mai

| gheorghieslupu a răspuns:

Trageo inapoi