| Mariela_1621 a întrebat:

Cum puteti permite asa ceva? Am vazut o intrebare pusa de catre un anume utilizator@Nicotine in care cere intocmirea unei lsite cu prostituate? :|
In asa hal a ajuns TPU?
http://www.TPU.ro/......stitutate/

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Iar tu, in loc sa raportezi intrebarea, dai un link la ea ca sa fie si mai vizibila. Sa fie dorinta de a-l pune in valoare sau lipsa de inspiratie ca sa nu zic altceva? Uite de ce a ajuns TPU asa, esti o dovada excelenta.

| Minnie a răspuns:

Ce e mai oribil? Intrebarea sau ca i s-a si raspuns? Si, culmea, un expert TPU, femeie in varsta (sau asa zice sau pare din poza)!

nony
| nony a răspuns:

Mirela, linisteste-te, nu e ca si cum ar concura cu job-ul tau. Oamenii au nevoi fizice, cum de altfel ai si tu. Daca intocmesc liste cu prostituate, e un lucru bun. E un lucru rau ceea ce au ajuns ele, prostituatele.Sexul se vinde, eliberati-va de conceptiile comuniste si acceptati realitatea.

| Dmonik a răspuns:

Doamne, ce ti-e si cu piata concurentiala!

| Helene a răspuns:

Pe mine ma face sa rad.Si raspunsurile atat de precise!
Imi vine sa imi schimb nationalitatea. Tu ai vazut raspunsurile? Cu lux de amanunte?

| bLu3 a răspuns:

Pai sti cum e cam mai sunt si din astya care nu prea au ce face...si pun intrebari stupide.hee heesunt un fel de cocalari.care au dat de net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa fiu DA, asa a ajuns TPU-ul sad
Iar noi userii pur si simplu nu avem ce face, eu personal am facut cateva raportari in legatura cu niste lurcuri de care ar putea sa se ingrijeasca adminii dar nothin`... ce putem face decat sa incercam sa zambim si sa trecem peste fiecare idiotenie a userilor(sincer sa fiu pe mine ma amuza cand un b0u posteaza o stupizenie)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te oftici ca nu te-a listat?