| seby10 a întrebat:

Cum sa downloadez melodii pe calculator?
am cautat peste tot dar ...nimic...ajutati-ma si pe mine plzhappy

Răspuns Câştigător
| DevilProject a răspuns:

Pai daca iti place o melodie de pe youtube si nu sti cum sa o descarci.Simplu! Dai copy la linkul de la videoul de pe youtube si intri pe http://www.video2mp3.net/ si dai paste acolo unde scrie Enter the URL of the video you want to convert to MP3
Bafta!

1 răspuns:
| contesa_9175 a răspuns:

Descarca prima data ARES si dupa aceea o sa fie foarte usor sau daca nu scrii pe google numele melodiei si download, intri pe unul din siteuri si faci click unde scrie download.