| Alina_5575 a întrebat:

Cum sa fac ca atunci cand am o poza pe deskop sau oriune sa se vada ce poza e fara sa intru pe ea.Ieri cineva mi-a reinstalat pc`ul si acum chiar daca am poze puse intr-un anume folder sau ceva trebuie sa intru pe ea ca sa vad ...inainte dadeam doar la vizualizare si puneam pictograme mai mari si se vedeau dar acu numai ...cum sa fac sa fie ca inainte?

3 răspunsuri:
| djciupi a răspuns:

Pai daca ai windows XP dupa folders apare o iconita(view), dai pe ea si dai acolo unde scrie Thumbnails
daca ai windows Vista/7--> dai tot la views si tot thumbnails

| Alina_5575 explică:

Am pc in romana :d

| elenabzz a răspuns:

Dai view as-->thumbnails