| Num3Ascuns a întrebat:

Cum sa fac sa dau pe un folder click doar o data, sa nu mai dau dublu click?

4 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Intra in My Computer - > iar in bara de sus o sa vezi ca iti scrie: " File "; " Edit "; " View "; " Favorites"; " Tools " si " Help ". Dai click pe " Tools " si click pe " Folder Options. ". O sa ti se deschida o fereastra si uita-te chiar la ultima categorie, unde scrie " Click items ass follows " si bifezi chiar prima casuta " Single-click to open an item ( point to select ) ". Daca faci exact asa, vei reusi.

Bafta multa!happy

| BeYoU a răspuns:

Iti iei un mouse ca al meu:are un buton pe care daca apesi o data se face dublu click big grin

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Intră la ''Control panel'', apoi la ''Folder options'', iar la ''General'' (este sus) bifează ''Single-click to open an item''.

| bestmusik a răspuns:

Pai dai click doar o data iar apoi lasi mousul in pace si cu doar un singur click o sa poti sa redenumesti folderul sau daca nu dai click dreapta pe folder si dai rename sau redenumire.