| Calin_Mihai_Sebastian_1996 a întrebat:

Cum sa fac sa ma dezabonez de la o persoana de pe facebook?

3 răspunsuri:
| Nadelica_Danut_Si_1982 a răspuns:

Intri in profilul persoanei care te intereseaza, dai click pe "Friends" (care e langa Message si butonul cu o steluta si triunghi) si dai unfriend asta daca vrei sa-l stergi, daca vrei sa te dezabonezi, intra pe pagina pe facebook si exact langa profilul persoanei care te intereseaza dai click pe un buton( unghi in jos) vezi sub sort si dai unsubscribe from pe cine te intereseaza, sper ca te-am ajutat

| MSsinger a răspuns:

Intri pe profilul ei si la info dai dezabonare big grin

| MSsinger a răspuns:

Sau intra pe profilul tau si uitate acolo unde esti abonat ..si renunta acolo... funda?