| perla a întrebat:

Cum sa fac sa-mi sterg cateva intrebari puse mai demult? experti TPU.va rog un raspuns!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt expert, dar, tu ai batut niste cuie in usa? si acum vrei sa le scoti? e bine. dar cu gaurile? ce faci?

5 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu le poţi şterge decât dacă îi trimiţi un mesaj privat Ralucăi:
http://www.TPU.ro/contact
Îi explici motivul pentru care vrei să ştergi întreberea şi aştepţi.La naiba, îi bai dacă nu's expert?

| cretzufinish a răspuns:

Nu trebuie sa fii expert ca sa stii raspunsuri (unele chiar mai bune). Pt a sterge o intrebare trimite-i un mesaj privat admin Raluca prin care soliciti acest lucru.

| Farcas a răspuns:

Tu nu`ti poti sterge intrebarile.Trimite`i un mesaj Raluca`i happy

| DeNyyy a răspuns:

Nu sunt expert dar trebuie sa ii zici Ralucai ca sa ti se stearga intrbarea
ii poti zice aici :http://www.tpu.ro/contact

| MoreTime a răspuns:

Nu le poti sterge tu dar poti ruga un administrator sa-ti stearga din baza de date postarea...