| LoveAnimepsimagirl a întrebat:

Cum sa fac sa nu se vada pe facebook cati prieteni am? am vazut ca la unii nu arata si vreau sa fac si eu la fel happy

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Salut!
Mergi la rubrica ''Friends'' din Timeline. Acolo in dreapta-sus, dupa ce iti apar toti prietenii, vei vedea o casuta unde scrie ''Edit.'' Click pe ea si ti se va deschide o fereastra mica pe care scrie ''Cine îţi poate vedea lista de prieteni?'' Sub el ai o casetuta unde scrie ''public''. Apesi pe el si alegi optiunea ''doar eu'' sau ''only me'' ( depinde delimba setata de pe facebook-ul tau).

Sper ca te-am ajutat!