| lucy1234 a întrebat:

Cum sa imi mai prescurtez numele? Ma cheama Teodora si mi se spune Teo. FUNDA

8 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Dora..ar putea mai fi.

| SAMM0603 a răspuns:

Eu am o prietena Teodora, multi ii spun Teo sau Tio. dar eu ii spun Teddy laughing suna misto, copilaresc asa pentru ea si chiar imi place.

| tteo92 a răspuns:

Si pe mine ma cheama teo. ce coicidenta nu? sa te cheme teo cand ma cheama si pe mine laughing

| lucy1234 explică (pentru tteo92):

Daa :* Iti place numele?

| tteo92 a răspuns (pentru lucy1234):

Da dar eu sunt baiat hey... de ce sa nu-mi placa, am nume de fata laughing) ..doar ca pe mine ma cheama teodor nu teodoera,,,laughing

| negat1ve a răspuns:

Dora sau Deo, daca vrei ca cineva sa te strige asa, daca ai vrea pentru un nume pe site sau sa folosesti ca pe un id, ai putea incerca Teo D, DoRRa, TheO, sau DoruTza big grin sper ca te-am ajutat tongue

| LilGh0st a răspuns:

Pe langa Teo si Dora, am mai auzit si de Teea sau Theea.

| AddaAda a răspuns:

Tee adica sa se pronunte TI