| deea1 a întrebat:

Cum sa schimb parola de pe yahoo?

4 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

1. deschizi casuţa de e-mail
2. undeva în partea de sus, spre stânga, scrie ceva de genul "Hi id-ul tău"; daca dau un clik apar mai multe funcţii, din care selectezi 'Account info'- click pe ea.
3. ţi se cere apoi să-ţi verifici parola, apoi îţi apar datele personale, în urmatoarea ordine: nume, ID, adresa e-mail, parola... dai clic pe change ţi schimbi parola.
Baftă!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ai pe undeva pe sus scris "yahoo acount"... Acolo vei gasi parola... S-ar putea sa-ti ceara o confirmare cand vei incerca sa intri (pentru a se asigura ca e adresa ta) si vei gasi un camp in care iti cere vechea parola si sub 2 campuri in care introduci noua parola. Ii dai save si ti-ai schimbat parola. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexandru_peugeot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da