| FatFrumosDinLacrima a întrebat:

Cum saluta un baiat o fata cu Salut sau Buna?

13 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna, ceau etc.

| User2 a răspuns:

Salut obisnuiesc si eu sa zic dar este total aiurea."Buna","hei" este cel mai ok.

| CIICriss a răspuns:

Buna!

| robert2double a răspuns:

Evident ca cel mai bine este sa saluti o fata cu,, buna" sau,, hei, buna" sau doar,, hei". big grin

| AlexL28 a răspuns:

Ceau, ce mai faci?
si incearca sa iti mentii un zambet dragut pe fata,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general cu "buna" ca daca le zici "salut" se simt jignite crezand ca le faci barbati si alte rahaturi din astea.

| Ely3434 a răspuns:

De obicei,, hey, ce faci? " Si ii zambesti big grin Fundita?

| DeidaraXR1 a răspuns:

Salut, ca buna esti deja smug

| LoveeMakeup9 a răspuns:

Pai..."ceau""seruus""hei".fetelor le place sa fie tratate bine dar nu le spune "buna"..adica ce adolescent mai spune "buna"? asta le spune eu la vecini doar!hee hee))

| ARF a răspuns:

"Hei".

| Pricked a răspuns:

Eu prefer "Salut!".
Sună mai bine. :3

| Darker a răspuns:

Salut ca buna deja esti tongue

| Liviu a răspuns:

Buna,eu asa zic la tipele dupa scara care sunt maritate si sunt mai mari ca mine cu 3 4 5 ani. Rad putin si le spun 'buna' hehe...