| ŦąñťäsÿĶïŝš a întrebat:

Cum scap de Smiley Central de pe Yahoo Messenger?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstalezi Yahoo messenger si instalezi o versiune mai noua sau mai veche.

5 răspunsuri:
| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Il cauti in control panel si dezinstalezi

| ŦąñťäsÿĶïŝš explică (pentru youaremyfavouritecolour):

Draga, cat de proasta ma crezi? raised eyebrows Bineinteles ca stiam si eu ca programele se dezinstaleaza din Control Panel dar Smiley Central a aparut pe Yahoo Messenger fara nicio explicatie. Stiu 100% sigur ca nu am instalat nimic si m-am chiar si uitat in Control Panel si NU EXISTA. Data viitoare cand dai un raspuns gandeste-te daca stii ceva despre intrebarea respectiva. Nu mai raspunde fara sa stii despre ce este vorba, k?happy

| youaremyfavouritecolour a răspuns (pentru ŦąñťäsÿĶïŝš):

Bine ma ca esti desteapta... daca vrei sa scapi de alea poti doar printrun singur mod.....deezinstaleaza yahoo mesenger si instaleazal din nou

| ŦąñťäsÿĶïŝš explică (pentru youaremyfavouritecolour):

Hmmm...nu-i tot aia?happy

| youaremyfavouritecolour a răspuns (pentru ŦąñťäsÿĶïŝš):

Nu ca odata ce ai schimbat messu cu totu nu mai are legatura cu cel vechi