| deian7 a întrebat:

Cum schimb data si ora la 808 car keys micro-camera nu gasesc cum plsss help dau funda.

1 răspuns:
| aveo a răspuns:

Prima data creezi un nou fisier txt prin radacina cardului TF de stocare si schimbi numele fisierului in TAG, apoi deschideti TAG pentru un amendament: de exemplu: [data]2012/02/21 10:19:00. salvati fisierul inainte de a iesi. Ora a fost creata si modificarile au fost completate. Cand cuplati data viitoare calculatorul, ora va fi inregistrata.