| ViPeReX a întrebat:

Cum schimb limba la windows 7 home premium in engleza? acum este in germana
FUNDA!

7 răspunsuri:
| uNNN1k0lL a răspuns:

Salut! Jos in partea dreaptă a ecranului vezi că langă oră scrie acolo EN, RO, etc. Dăi pe el şi schimbăl in EN - engleză. Dacă nu iti apare dai mai bine la start control panet si dai Optiuni regionale, de limbă, de dată, de oră.Mai departe te descurci!
Succes! Salut!

| shannygelu a răspuns:

Poti pune si limba romana dai check update si instalezi numai limba romana dupa aceea schimbi din region and lang

| petrica1111 a răspuns:

Din Control panel Clock language and region si dai la install or uninstall display languages.

| MishalufLv a răspuns:

Nu poti schimba, asa e de la windowswinking

| Gabriel123tecu a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi windows-ul din nou.