| Brasileiro a întrebat:

Cum se devine Expert TPU?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Devii expert daca esti amabil si activ, daca dai raspunsuri pertinente si nu jignesti pe ceilalti. Conteaza foarte mult felul in care tu raspunzi, trebuie sa dai dovada de seriozitate si bun simt. Funditele pot fi luate in considerare deoarece ele demonstreaza ca ai raspuns mai bine decat altii. Dar pentru a fi expert nu conteaza doar numarul funditelor. Sunt unele persoane ce raspund la intrebari chiar si dupa ce a fost acordata fundita. Unele persoane primesc fundite multe dar poate raspund la interbari simple si banale pe cand altele au mai putine fundite dar la intrebari serioase si de o importanta majora. Mai mult merita cel din urma titlul de expert. Sunt mai multe lucruri ce trebuiesc luate in considerare.

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Trebuie in primul rand sa dai dovada de expert.Sa dai raspunsuri cat mai bune si sa ajuti cat mai multi oameni, sa nu ai vreo abatere de la regulamentul TPU, sa ai raspunsuri castigatoare. Dar cel mai mult sa contribui la cresterea site-ului TPU in valoare, sa ajuti cat mai multi oameni raspunsurile fiind demne de un expert.

| adi4ever a răspuns:

Prin spagalaughing Te fac Expert pentru 100 de lei?smug

Răspuns utilizator avertizat
| LaMLaMlaMa a răspuns:

:-)) primind multe fundite! ai 3 ani? cumva?

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Dar si tu vlad parca esti in burta mamicii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai multe fundite big grin

da si tu o fundita ca nu te doare mana big grin te rog happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Pai, devii expert avand rank'ul mare. Adica trebuie sa dai raspunsuri ( bune, nu tampite ), iar ceilalti utilizatori le voteaza ca fiind folositoare, nefolositoare, amuzante, inteligente, sau stupide. Asta nu conteaza foarte mult. Cel mai mult conteaza pentru ca sa devii expert trebuie ca raspunsurile date de tine, sa fie foarte bune, care sa il ajute pe userul care a pus intrebarea, astfel ca el va considera raspunsul tau ca fiind castigator, si vei primi fundite. Si voturile date de tine conteaza. Pentru ca vei primi cate un ounct pentru fiecare 2 voturi acordate de tine. Asa cresti in rank, iar cand vei deveni un utilizator cu raspunsuri foarte bune, vei deveni expert.

Pa-pa!

| Clauditza a răspuns:

Primind foarte multe fundite pentru raspunsurile tale.