| andrey96u a întrebat:

Cum se downloadeaza windows xp? please dati-mi un link! mersi mult

2 răspunsuri:
| Rozette a răspuns:

Andrey site-urile de pe net nu contin niciunul windows xp relevant adevarat, ci sunt numai spam-uri sau chiar deloc. Ca sa iti instalezi windows-ul trebuie sa ai licenta si ceva de la facultate, plus un cd cu windows pe care il primesti la licenta. Unchiul meu se ocupa cu asa ceva si iti recomand sa apelezi la un specialist pentru reinstalarea windows-ului. Nu incerca sa il instalezi fara licenta pentru ca vei avea probleme cu legea! Apropos pretul unei reinstalari de Windows este in jur de 50 de lei cu si fara formatare.