| anonim_4396 a întrebat:

Cum se fac bratarile prieteniei cu litere scrise pe ele? Daca are cineva scheme cum se fac sa mi le trimita pe id-ul acesta : deisy_mea va multumesc

36 răspunsuri:
| anonimm_5776 a răspuns:

Buna nici eu nu stiu sa fac cum pot sa fac cu nume ca nu gasesc deloc

| cristina_1145 a răspuns:

Buna,numele meu este cristina si de curand am invatat sa fac bratari cu scris.nici eu nu stiam la inceput si mai ales ca este ceva destul de greu care necesita timp si rabdare.de pe siteul acesta am invatat si eu:Http://www.billybear4kids.com/......ers.h.sper sa te ajute:D

| elena_8698 a răspuns:

Sunt extrem de greu de facut. Iti recomand bratarile normale, sau daca vrei sa fie putintel mai speciale ceel cu inimioare. Prietena ta va fi incantata, si gestul este unul de apreciat

| kityloveaboy a răspuns:

Si eu stiu sa fac bratari normale in zig-zag, in V cu romburi, si inca un model dar nu stiu km se numejte...ar putea candva sa-mi zica si mie alte modele km se fac plsbig grin

| BlOonDdaa a răspuns:

Maii nu este ff greu.Doar ca trebee sa incercii ceva timp nicii mie nu mi-au iesitt din prima.Incearcaa tu tot felurii de modelee...si apoii o satsii reuseaskaa si astea.Euu stiu doar unele literee ca nu le pot facee pe toate.