| rob878 a întrebat:

Cum se face o astrograma si daca exista vreun program ( soft ) de calculare?

3 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Realizarea unei astrograme implica un amplu proces de studiu. Ai nevoie si de ceva matematica si atentie pentru a realiza o astrograma. Daca vrei astrograme sunt site-uri specializate in acest sens. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ceva in ftp pentru website iti pot da eu informatii : id-ul meu este onutz03cta

| AstroAlex59 a răspuns:

Poti sa descarci „Astrolog 32„ acest program te ajuta sa realizezi astrograme