| UnDeaD96 a întrebat:

Cum se fura la barn buddy din recolta vecinilor cand acestia au un caine hranit eu stiam faza cu schimbarea datei de la calculator dar acum nu mai merge daca stiti ceva noua va rog sa postati cel mai bun raspuns are fundita asigurata

Răspuns Câştigător
| nellyneliana a răspuns:

Apesi tab si dai de sageti pana pui rama aia pe friends farm jos in stanga langa lupa unde poti sa cautati prietenii dupa nume. dai enter apare o fereasta mare cu ascunde. ascunzi cainele si nu apesi ok si furi asa. cand ai terminat de furat dai refres sau ok.

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc esti dulce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms de sfat nellyneliana.esti de gasca! ascultati-o bah.ca stie ce zicekiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai merge cu tab cum se fura, mai nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi merge sa dai pe friends farm cum fac? id:john_cena9354

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu da nu va ziclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi intra patratul ala galben pe frend farm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La bran buddy se fura cand un caine n-are hrana iar cand are hrana se fura apasand pe tab si acolo iti apare un triunghi galben care apoi apes entar si dai la roms... mai documentativa si voi ca nu stau sa va documentez u acum!

| DeEa_4814 a răspuns:

Nu merge cum a zis nellyneliana...adica mie nu mi sa incadreaza aia cu friends farm...

| emil_6416 a răspuns:

Buna,intri la una dintre fermele vecinului si vezi daca are de furat,iei manusa ca care furi si apesi pe planta cu manusa,iti apare ca te musca cainele dar dai ok pana cand furi,nu conteaza daca iti ia bani ptr ca dupa ce ai furat sau nu mai ai bani dai refresh sau te duci la ferma mea*.si dupa ce sa reincarcat pagina.bani o sa-i ai la loc,plus recotele furate.sper ca te-am ajutat

| MihaielaProdanau a răspuns:

Emil, esti o zdreanta! nu cred ca se poate intampla asta asa ca du'te draq ca TPU e un site prin care ajuti anumite persoane, nu le faci un rau mai marewinking DU'TE DRAQ DE PROST. CARACTER 0 (zero)winking

| Andreaa_8286 a răspuns:

Da si eu stiu la fellove strucklove struck

| Pavaloaia_Andrei_1998 a răspuns (pentru Andreaa_8286):

DAR MIE NU-MI MERGE....DE CE? P