| Maria_4737 a întrebat:

Cum se numeste programul cu care pot sa pun o poza una langa alta?

Răspuns Câştigător
| darkmihai a răspuns:

Poti cu photoscape iatil si ai acolo mai multe optiuni si acolo e una un care pui poza una langa alta bye happy
fundita?

7 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Sunt multe programe pentru poze, eu uneori fac asta cu photoscape.

| akaa a răspuns:

Daca vrei sa pui mai multe poze una langa alta ca sa le faci o singura poza acel program se num. PhotoScape

| Nicole a răspuns:

Buna.
Probabil vorbesti de photoshop.
O seara plina de bucurii si numai bine!

| bia_4582 a răspuns:

Photoscape... il am eu add: binutza_loveu daca vrei sa ti-l dau. funda te rog!

| vεηiη a răspuns:

Photoscape. Uite de aici il poti downloada : http://www.photoscape.org/ps/main/download.php
Funda`? :>

| Mustache a răspuns:

Photoshop/photoscape

| danutza412 a răspuns:

Photoscapekiss