| anonim_4396 a întrebat:

Cum se trateaza negii din talpa?

7 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Cu apa tare cred ca o gasesti in farmacie

| covexrobu a răspuns:

@ alex2009 din cate stiu eu apa tare este acid clorhidric care este foarte puternic si iti va arde piele. Trebuie sa fii tampit sa iti pui asa ceva pe piele pentru ca iti arde negul si ce este sub el riscand o infectie puternica.

| Ruxy a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la un control la un dermatolog. Acolo o sa primesti un tratament corespunzator...nu stiu daca iti vor trece prin metode naturiste. Sora mea a avut asa ceva si i-a tratat la spital cu azot.
Bafta multa!

| Daiana_1737 a răspuns:

Cenusa de mesteacan cu smantana...sigur va da rezultate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Medicul dermatolog este în măsură să-ți trateze cu o terapie laser (lumină pulsativă/T. L. P.).
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal sunt iza se trateaza cu lesie din coceni de porumb adica fiebi apa intr-o oala dupa care pui coceni de porumb lasi sa fiarba 15 min.acoperi oala cu un capal si lasi 10 min.cu lesia asta iti ti piciorele cam 10/15min pe zi repeti reteta pana iti trece de obicei cam o saptamana dureaza.

| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Du-te la farmacie...
Sigur iti va recomanda cevawinking