| MonyLoveBadBoy91 a întrebat:

Cum se trimite lista de la mess de la un id la altul?

Răspuns Câştigător
| karlikuicsddd a răspuns:

Buna. Uite pasii big grin
- Intrii in messenger si selectezi persoana caruia vrei sa ii trimiti lista ta.
- Intrii pe ea, si scrie sus "Actions " apoi " Send my messenger list "
- Selectezi persoanele pe care le doresti sa le transferi. Persoana va primi un fel de casuta de confirmare.
Funda? happy

9 răspunsuri:
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Actions, ori de la messenger ori din casuta de conversatie cu persoana careia vrei sa-i trimiti lista ->send my messenger list -> alegi cui vrei sa-i trimiti -> next -> select all daca vrei toata lista sau bifezi pe cine vrei sa trimiti -> finish, si persoana careia vrei sa-i trimiti trebuie sa accept

| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Ai nevoie de multimessenger. Te loghezi pe ambele id-uri, după care intri în cel din care vrei să transferi contactele. Deschizi căsuța celuilalt id și mergi la "Actions". Acolo vei vedea "Send My Messenger List", selectezi contactele pe care vrei sa le trimiți și gata!
Numai bine!
Pumpkin Pie

| yoo23 a răspuns:

Deschizi fereastra cu cine vrei sa vb, te duci sus la Actions, si dai Send my messenger list, apoi selectezi ID-urile care le vrei. Noroctongue

| WestSid3 a răspuns:

In lista de messenger, dai click sus pe Actions, iar apoi pe al 8-lea, adica Send My Messenger List...
Acum iti apare o lista cu adresele de mess care le ai si dai dublu click pe acela caruia vrei sa ii trimiti lista ta, iar acum trebuie sa bifezi toate adresele de mess care doresti sa le trimiti. SAU daca doresti sa trimiti toate adresele, jos, sub ele bifezi Select All.
Trebuie doar sa dai Finish si gata.
Pa, pa.

| AnneeQ a răspuns:

1. Dai click pe ID-ul celui care vrei sa faci schimb de liste
2. Te uiti daca acel id este Online
3. Dai la Actions
4. Dai la Send My Messenger List
5. Bifezi id-urile sau o grupa
6. Dai Finish si ai terminat

| Twitter a răspuns:

CTRL+SHIFT+M cand este deschisa conversatia cu cel caraia vrei sa ii trimitiwinking

| xLouana a răspuns:

Actions- send my mess list-> alegi cui-> alegi ce contacte happy

| SensiBlu a răspuns:

Pai trebuie ai id-ul respectiv in lista, deschizi fereastra id-ului caruia vrei sa ii trimiti lista-> apesi ctrl+shift+m-> bifezi toate id-urile -> apesi finish

si cam atathappy succes si craciun fericithappy

| Rrrr a răspuns:

Sus, lângă "Messenger","Contacts" şi "Help" scrie "Actions" şi dai acolo, apoi selectezi "Send my messenger list" şi selectezi cui vrei să trimiţi happy