| daniel205 a întrebat:

Cum sterg iconitele de la aplicatile de pe macbook? am sters aplicatile si tot au ramas iconitele. Acum nici nu mai pot deschide cele aplicati, sa fie greseala de stergere?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Click dreapta.

| relian a răspuns:

How to delete apps on macbook? Te duci pe Youtube scrii in engleza si gasesti ce nu-ti trece prin minte.Sau scrii how to remove completely apps, oricum scrii ceva siti da acolo multe video cum se face, asta ceara daca nu scrii tu corect.Asa faci cu orice ai nevoie si nu stii, ma refer aici nu doar la calculator, la orice.Bafta