| Rooooooooooxi a întrebat:

Cum stergi un prieten pe facebook? multumesc!

Răspuns Câştigător
| dعα a răspuns:

Pai Roxiroxana pentru ca suntem prietene pe TPU o sa-ti spun cumbig grinaca sa zicem ca te-a suparat dai click pe ''Block this person'' sau daca vrei pur si simplu sa scapi de acel prieten dai la ''unfriend''. Sper ca te-am ajutat mult si scuze ca nu ti-am raspuns mai devreme.happy

6 răspunsuri:
| haifisch a răspuns:

Cu guma.

| Elenutza_Dorynela_1998 a răspuns (pentru haifisch):

Nu glumim... Poti sa dai la lista de prieteni si sa cauti persoana dorita iar in dreapta ei scrie prieteni dai acolo si scrie Stergere Prieten sper ca iti e de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrii pe profilul lui sa dai in stanga sub poza pe 'scoate din lista de prieteni'

| adriana996 a răspuns:

Sus in dreapta dupa ce te loghezi sunt scrise: home, profile, account.Dai clik pe account si dai iar clik pe edit friends.Iti va aparea o lista cu toti prietenii tai si in dreapta acestora un x, da pe el si vei sterge frietenul respectiv din lista.

| KamyKazy a răspuns:

De exemplu dai click pe numele lui/ei si mergi in jos sub prieteni partea stanga scrie acolo Blochiaza.Sterge. Si nu mai sh ce. big grin Imi dai Funoi?laughing Hihi :* pup

| Iuzzzzi a răspuns:

Paiiii.
Dai la profilul respectivului prieten
Si in partea stanga jos o sa apara:
Suggest Friends
Unfriend
Share Profile
Report/Block This Person
Si tuuu dai click pe "Unfriend"
big grin