| Gamerita a întrebat:

Cum te poti " afirma" ca si gamer? Ma refer la cei ca LCS (league of legends), cei care participa la competitiile astea..gen All Stars, DreamHack etc. Adica, cum reusesc ei sa ajung asa sus? Asa populari si iubiti? Spre ex sunt si in Romania o groaza de copii buni in jocuri, si... nimic. Cu ce ar trebui sa inceapa fiecare gamer, ca sa fie remarcat?

1 răspuns:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Trebuie sa fii bun, si apropo un jucator roman joaca la o echipa din america la lol.