| MiReLa_3183 a întrebat:

Cump pot afla care dintre raspunsurile mele au fost considerate folositoare, stupide, inteligente etc?

4 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu poţi decât dacă intrii pe fiecare răspuns în parte şi te uiţi la voturi sub el. Dar punctajul total îl găseşti pe pagina ta de profil happy

| Zambet a răspuns:

Unde ai tu casuta in care esti logata, apasa pe vizualizare profil. apoi dai clik pe punctaj.si acolo iti aparewinking

| FeFy` a răspuns:

Dai la vizualizare profil ->Voturi date de adinaaaa IN ULTIMELE 60 DE ZILE

| JustArmy a răspuns:

Log in --- vizualizare profil --- punctej.