| DomnisoaraLove a întrebat:

Daca ai dat funda la cineva iar in urma ai primit rasp mai bune mai poti sa-ti retragi rasp castigator si sa-l dai altcuiva probabil nu dsar vreau sa stiu si parere vstra

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu, nu se poate. Mi s-a intamplat si mie dar na... a trecuthappy. Data viitoare asteapta mai mult pana sa dai raspunsul castigator. Oricum, ii poti rasplatii macar cu niste voturi (folositor, inteligent) daca chiar ai apreciat raspunsurile respective. O sa vezi ca apar sub raspuns.
O zi buna!

5 răspunsuri:
| TheExpert01 a răspuns:

Nu este imposibil de asta trebuie sa astepti ceva ca sa dai funda... funda?

| Scândură a răspuns:

Nu, din pacate nu mai poti!
Sper ca te-am ajutat!

| Tamiki a răspuns:

NU, nu poti "corecta" funditalaughing, de asta e bine sa astepti pana cand raspunsul te lamureste suficient.

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca nu mai poti sa iti retragi fundita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti doar daca faci cerere la contact, dar nu prea o sa te ia in seama pentru ca e un lucru lipsit de importanta.