| bistriteanul a întrebat:

Daca am bagat un id in lista de mess, si inca nu am primit accept, cand ii trimit mesaje el vede ce scriu? Sau numai cand imi da accept?

7 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

E o setare in messenger daca vrei sa primesti mesaje de la cei care NU ii ai in lista dau daca NU vrei sa primesti! Daca are prima setare v-a vedea mesajele! happy

| mmary a răspuns:

Numai cand iti da accepthappy

| BrD a răspuns:

Vede!

| cυρcαкє a răspuns:

Da va vedea ce scrii, e ca si cum ai vorbi cu unul care l-ai sters. Oricum n-are cum pentru ca el cand va intra mai intai va trebui sa dea accept sau sa nu accepte cei pe care l-au bagat in lista.

Sper ca ti-am fost de folos.

| Contrast a răspuns:

Binenteles ca le vede...

| Karashi a răspuns:

Din experienta mea, el primeste mesajele si pana ce da accept! Incearca si vezi!^_^Sepre ca ti-am fost de folos!

| augu a răspuns:

Va vedea mesajul dat de tine doar cand iti va da acceptwinking