| noneofyourbuisness a întrebat:

Daca am dat funda cuiva cum fac sa io iau si sa io dau altcuiva

Răspuns Câştigător
| mimiwewem a răspuns:

Bună.
Există o rezolvare.
Dai click sus în dreapta pe " CONTACT", îți apare să scrii numele, id-ul, și să pui tipul problemei. Tu îl pui pe ultimul unde scrie "Reclamare alți utilizatori (limbaj,etc.)alte tipuri de probleme. Completezi câmpurile,și la mesaj scrii că ai dat fundă cui nu trebuia, că nu merită și îi spui că vrei să-i dai altcuiva.
Apoi introduci codul alăturat. (îți apare acolo).
Dai trimite, și apoi o să te contacteze cineva printr-un mesaj pe TPU, sau email. Ai grijă să-l verifici.
Și dacă mai ai alte probleme de genul ăsta, poți face la fel.
Cam atât.
Sper să te descurci.
Pa-pa happy

6 răspunsuri:
| Piratul10 a răspuns:

Imi pare rău dar odată ce ai dat FUNDA nu o poti lua înapoi pentru a o da la altcineva.

| cristian100 a răspuns:

Nu se poate.Imi dai funda?

| Mnk_Narcis_1993 a răspuns:

Cand iti raspunde cineva la un intrebare, tu alegi raspunsul castigator happy

| Mnk_Narcis_1993 a răspuns (pentru Mnk_Narcis_1993):

Ah si poti da doar o funda la o intrebare

| Constantynn a răspuns:

Nu merge... Daca mergea sigur ca te ajutam.

| carmen0102 a răspuns:

Draga, inainte sa faci asta mai asteapta un pic poate vine altu cu un raspuns mai bun si dupa alege :X