| iulisha18 a întrebat:

Daca am dat spam cuiva pe facebook cum pot sa-i mai vad profilul?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur! Dar daca i'i dai de mai multe ori spam, risti sa i'i determini pe cei de la facebook sa i'l blokeze sau sa nu iti mai apara nimic din noutatile lui pe pagina ta! ORi i'l blochezi...ori i'l ignori...sau in setari la confidentialitate, poti seta ca anumite lucruri sau postari sa iti apara sau nu de pe peretele cuiva sau invers!