| bobytza1234 a întrebat:

Daca am media 8.64 iau vreun premiu? Si daca da ce premiu iau?

Răspuns Câştigător
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Pai`mi-a zis diriga azi ca daca ai peste 8.64 iei premiu`3 parcathinking depinde acum.
bravoo:* ai o medie destul de buna!

11 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Poti sa iei maxim locul 3 dar DOAR DACA esti al treilea la invatatura.Depinde de clasa ta nu de medie.Care sunt cei mai buni iau premiu.

| Chrysk2 a răspuns:

Vrei premiu si tu nu sti cum se da... asata ii buna.
Noi nu putem sa iti zicem daca iei sau nu premiu, conteaza media celorlalti.
Exemplu daca sunt 3 copii cu media mai mare decat tine, tu vei lua mentiune... a catea medie din clasa iti este media ta premiul ala il iei sau nu...happy
cel mai sigur o sa iei mentiune,, daca colegi tai sunt buni.

Respect,
Chrys

| DianaScorpio a răspuns:

Poate ca daca ne-ai spune ce medii au toti colegii tai, ti-am putea da un raspuns. Premiu i-au primele 3 medii din clasa.

| Diiana232997 a răspuns:

Bai,da eu nu pot sa inteleg cum pot fii uni atat de PROSTI!

Dragul meu, noi de unde naiba vrei sa stim ce premiu iei daca nu ne dai nicio informatie referitoare la cati copii sunt inaintea ta (adica media mai mare)

Jesus Christ!

| Darthmau5 a răspuns:

Depinde de hotararea dirigintelui... daca va stabili ca locul I sa fie luat de cei cu media minim 9.50, locul II de cei cu media 9.00, s.a.m.d., vei lua premiul III. Dar daca se va lua in ordinea mediilor si daca ai colegi care au medii mai mari ca tine atunci nu iei nici un premiu...winking bafta oricum

| vladsoare a răspuns:

Bai copilule cum ai scos tu media 8.64 de pui intrebarea asta absolut tampita? Raman terifiat!

Depinde cati colegi au media mai mare ca tine bla bla
off...

| killmesoftly a răspuns:

Slabe sanse sa iei mentiune...dar eu stiam ca mentiune se da doar daca ai peste 9(asa s a procedat la scl mea)

| Bibb1 a răspuns:

Poti lua mentiune

| 37celsius a răspuns:

Nu iei premiu, s au iei premiu daca nimeni nu are medie peste 9, daca ai NOROC iei mentiune

| mihnea2001 a răspuns:

Pai eu cred ca mentiune, daca esti in generala, si daca esti la liceu conteaza si emdiile celorlalti(cred
)

| deedeeutsa a răspuns:

Premiu se ia peste media 9. xD