| anonim_4396 a întrebat:

Daca am un site de User Generated Content, cum pot sa aduc oamenii sa genereze acel content?

3 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

Depinde de site si cat de util este. Astfel de site-uri sunt foarte multe. Nu ai cum sa-i aduci decat sa-ti promovezi proiectul si cine doreste, sa te ajute.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un forum cu tematica?

| nisi1t a răspuns:

Ii faci publicitate, propui subiecte la care oamenii sunt receptivi, etc etc studiaza seo. Daca nu stie nimeni de el in mod sigur nu o sa treaca nimeni pe acolo.
Si o fi el User Generated Content dar fa tu ceva continut pentru inceput nu lasa altii sa vina sa iti dea mura in gura continutul pentru site altfel...