| MrFunky2 a întrebat:

Daca ar fi un vlogger,care nu arata foarte bine,gen in jurul fetei, v-ati uita daca ar avea subiecte/video-uri interesante? Ma refer, daca nu arata foarte bine.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, nu m-as uita daca nu prezinta ceva interesant.
Cat despre poza lui, ma lasa rece, mai bine pune o imagine cu un peisaj ca esti mai tentat sa vezi ce-i acolo in acel video, decat sa vezi fata unui copilas, sau figura unuia picat acum din luna.

| Clorox a răspuns:

Daca este ceva interesant...

| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Dacă va avea un mesaj clar si concis pe care-l va transmite coerent si explicit, cu siguranță il voi putea urmări, indiferent ce probleme de aspect, estetică, înfățișare ar avea. E plin internetul de frumuseți care-si strică firma vorbind. În cazul lor sunt suficiente pozele.
Dacă vrei să faci vlogging si te țin în loc astfel de probleme, ignoră-le, fă-ți curaj si ai încredere în ceea ce gândești si vrei sa transmiți. E important sa-ti structureze bine mesajul, dar cu timpul, vei căpăta experiență.

| Gillian a răspuns:

Nu contează cum arată.

| IJustDeath a răspuns:

Da, eu mas uita, adică nu cred ca asta contează cel mai mult.
Nu contează cum ar arata, atât timp cât subiectele de videoclipuri sunt interesante, m-aș uita.
Sunt mulți care fac asta, deși nu sunt crezuti ca fiind frumoși, însă faima îi ajută

| EstiSiSuntExemplu a răspuns:

Da.La mine nu contează aspectul lui.Cat timpul își da silința în vlogging și face chestia asta din inima normal ca m-aș uita la el. Oricum sunt multi vloggeri care trec prin asta.Nu sunt frumosi dar au content foarte bun.