| jadir a întrebat:

Daca ar trebui sa pleci definitiv din Romania, ce tara ai alege si de ce?

Răspuns Câştigător
| daiana15 a răspuns:

S.U.A. sau Anglia deoarece in aceste doua tari se vorbeste engleza care este o limba foarte frumoasa, desi fiecare tara are ceva special. Eu una de cand sunt mica imi doresc ca odata si odata sa locuiesc acolo.143.
D.

5 răspunsuri:
| Perseverence a răspuns:

America pentru ca este o tara civilizata.

| MMihai a răspuns:

Una unde se vorbește engleza, spaniola sau franceza!

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Spania, pentru ca stiu spaniola, este tara mea preferata, este curata si am niste rude pe acolo.

Daca nu ai pe nimeni si incepi de la 0... nu prea ai sanse sa te ridici, nu ai unde sa stai, fara bani...e foarte greu, dar daca ai rude sau prieteni e mai usor happy

| danutz24 a răspuns:

In S.U.A sau Anglia sau Italia, pentru ca stiu engleza.ma rog italiana nu stiu si am si niste rude prin italia...si sunt mii de motivelaughing

| Simpluuu a răspuns:

Italia sau spania sau argentina deoarece limba lor seamana mult cu a noastra