| anonimus1223 a întrebat:

Daca as pune la pariuri pe gets.bet thinking ar fi ok sa pariez si pe meciurile de fotbal din Romania? avantaje dezavantaje? am vazut ca multi fug si pun doar pe echipe straine, de ce? straight face

Raspundeti si voi doar daca stiti, pnm. dau FUNDA :*

1 răspuns:
| R0ckY01 a răspuns:

Pentru ca in Romania multe meciuri sunt aranjate (blaturi). Multi pariaza pe echipele cunoscute sau mai putin cunoscute dar cand vezi ca o echipa de Liga a 2-a bate prima echipa din liga 1 este ceva putred la mijloc si atunci preferi sa pariezi pe echipe straine.