| boborock2011 a întrebat:

Daca eu sunt in economic, si vreau sa ma transfer, modulele se pun ca medie? de obicei, modulele se fac medie la sfarsitula anului thinking cu cat trebuie sa ai media ca sa te transferi in iorga, braila? dar murgoci? thinking

2 răspunsuri:
| BogdyBogdan a răspuns:

Salut. Eu sunt din Balcescu, si daca vrei sa te transferi din Balcescu in alt liceu, poti intre semestre sau la sfarsitul anului scolar si trebuie sa ai media peste 9.25 (asta la Balcescu).la celelalte nu stiu.cred ca e la fiecare liceu diferit

| boborock2011 explică (pentru BogdyBogdan):

Deci eu vreau in iorga sau murgoci...depinde de medie...btw, cum te cheama big grin?