| Crisstinayy12 a întrebat:

Dacă îmi folosesc sprayul deodorant drept parfum e bine?

6 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

In general nu, pentru ca poate lasa urma albe pe piele sau haine.dar daca nu are pudra nu vad de ce nu.

| valentinatvd a răspuns:

Nu, lasa urme. Mai bine ai grija de igiena, si renunta la parfum

| Eduard619 a răspuns (pentru valentinatvd):

Atat timp cat se da cu parfum cred ca se si spala...
Sa renunte la parfum?
Really?

| valentinatvd a răspuns (pentru Eduard619):

Nu toata lumea foloseste parfum, sau nu foloseste mereu. Unii sunt alergici, altii nu suporta mirosul. Atata timp cat exista igiena, mi se pare ca asta conteaza mai mult decat parfumul.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru Eduard619):

Nici nu stii cate cazuri am vazut eu, care foloseau parfumul ca sa acopere "parfumul"!

| Eduard619 a răspuns (pentru sasa1sasa1sasa1):

Vorbeam ca e benefic sa il folosesti... daca nu o faci peste mirosul urat.