| boborock2011 a întrebat:

Daca inveti un semenstru intr-un liceu? poti sa te transferi in alt liceu din semestrul doi >:? din economic in murgoci, spre exemplu ( din Braila ).

5 răspunsuri:
| jerrygabrielle a răspuns:

Daca esti in clasa a9a nu.

| ThePoet a răspuns:

Da, daca te transferi la acelasi profil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti acum depinde daca te vor primii cei din Murgoci daca nu, poti incerca si la Iorga ca doar sunt aproape la acelasi nivel liceele. Problema e ca daca schimbi si profilul trebuie sa dai diferente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da poti chiar daca esti clasa a 9-a si poti si la alt profil mai treceti pe la liceu si aflati...totul depinde de directori s ate lase sa pleci.si ceilalti sa te primeasca. Problema la noi in Braila e mentalitatea gen vii de la un liceu mai prost si unele pers nu te vad cu ochi buni.

| jerrygabrielle a răspuns:

Nu vreau sa ma contrazic dar am fosti colegi si prieteni care au fost in aceeasi situatie si nu s-au putut muta deoarece erau in clasa a9awinking.Oricum pentru un raspuns mai sigur mergi la director.Aici parerile sunt impartitewinking