| Tripp91 a întrebat:

Daca lipsesc doua saptamani chiar in ultima luna de scoala este vreo problema?

2 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Pai depinde la ce scoala esti si cel mai important in ce cls esti, daca esti a 12-a ma gandesc ca nu stiu daca reusesti sa dai bacu daca nu mai mergi la scoala, daca esti in alta clasa nu iti fa griji eu zic ca nu e nici o problema, depinde si la ce scoala esti, succes

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai notele necesare pentru incheierea situatiei scolare si iti motivezi absentele nu este problema, in caz contrar este, ai putea ramane corigenta si sa-ti scada nota la purtare.