| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu am win cu licenta ce fac cu automatic updates

Răspuns Câştigător
| Midnight Rain a răspuns:

Nu instala WGA, dar vezi ca multe din update-uri nu pot fi instalate daca nu ai si WGA. Ti-ar trebui un crack pentru automatic updates. Un simplu search pe google ar trebui sa iti aduca niste link-uri relevante.

1 răspuns:
| MihaiA a răspuns:

Poti da automatic updates. singuru pe care nu trebuie sa-l alegi e Windows Geniune Advantage. cand te intreaba acolo nu dai express install, dai custom si bifezi tu ce vrei si ce nu. Nu da WGA ca e inutil, e un sistem de securitate de la microsoft.