| anonim_4396 a întrebat:

Daca-s baiat, 15 ani si am aproximativ 180 cm, 63 kg ce marime imi trebuie la geaca d'aia lunga de iarna.
Daca e spuneti-mi si asa gen S/M/L si numar 40-42-44.Am cautat pe site-uri cu marimi si nu prea am gasit ce cautam...
In mall sau in alta parte cand iti cauti apar ambele marimi gen S/M si 40-42 sau doar una dintre ele? Daca doar una care?
Multumesc mult, dau funda!

2 răspunsuri:
| DumitruMarcel a răspuns:

Fashondays.ro aici iti poti gasi geaca si au si optiunea size finder, adica spui ce inaltime, greutate si varsta si apoi iti spun ei ce marime ti se potriveste.

| MariaAlexandra2004 a răspuns:

Pentru tine, ca S/M/L cred ca ti se potriveste L... La marime- numar nu stiu