| TbW a întrebat:

Dacă se fac cursurile la liceu online, se mai face școala la vară?

5 răspunsuri:
| xandra0301 a răspuns:

Nu cred. Cred ca mergem doar ca sa mai pune note unde mai e de pus și sa asculte copiii cu probleme (cu mediile).

| YouFoundTheDeveloper a răspuns:

Cursurile se vor relua cu siguranță chiar dacă unele licee și-au predat materia în avans. Deciziile se iau la nivel național de către Ministerul Educației și Cercetării.

| Stropdeploaie a răspuns:

Normal ca se va face/! Vacanta va fi doar in luna August!

| JicaContra a răspuns:

Nu se stie, si in general, la cat de batuti in cap sunt tampitii de politicieni, e posibil sa ignore total pe cei care au facut cursuri on-line pentru simplul motiv ca sunt mult prea putini, asa ca foarte probabil ca vor da aceeasi regula pentru toti

insa, SINCER, nu are nimeni nici cea mai vaga idee

| user7533924 a răspuns:

Stai sa vezi intai daca trece corona anul astawinking