| Ae1 a întrebat:

Daca sunt educatoare,pot inscrie copilul meu, la grupa mea? Multumesc

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreaba la scoala unde esti educatoare, la secretariat sau pe directorul scolii, numai ei stiu legea învațămîntului cum se aplică.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca il poti inscrie, bineinteles daca are varsta grupei la care esti educatoare, nu exista nici o interdictie in acest sena.

| dannyel86 a răspuns:

Nu exista nicio interdictie legala in acest sens. Sunt copii care au ca invatatori / profesori / diriginti proprii parinti.

| darrio2007 a răspuns:

Da. Numai sa nu se simta ceilalti copii, dezavantajati.

| Mopmop a răspuns:

Cred ca da, nu stiu sigur. Insa ar fi un conflict de interese ceea ce te-ar face sa fii subiectiva. Plus ca posibil copilul tau va incerca sa acapareze toata atentia ta. Mai bine inacrie-l la alta grupa a unei colege. Decizia iti apartine!
Mult noroc si sanatate iti doresc!