| skirlex a întrebat:

Daca transferi bani de pe un cont pe altul iti da chitanta pe loc dau funda? si e un transfer inter bancar cat timp dureaza

Răspuns Câştigător
| krlaa a răspuns:

Chitanta o primesti pe loc, si durata de transfer poate ajunge pana la maxim 3 zile lucratoare.

2 răspunsuri:
| jhonsmyth a răspuns:

Daca faci transfer bancar NATIONAL dureaza 24h. Dar daca e international atunci mai mult de72h nu dureaza. toate bunehappy

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1.Transferul se face prin ordin de plata si primesti un exemplar, cu semnatura functionarei care face operatia si parafa acesteia.
2.Transferul interbancar dureaza doua zile bancare.