| SorryForPartyRocking a întrebat:

Daca trimit un colet cu ramburs, cand o sa imi vina bani, o sa ma anunte printr-un bilet (ca si cand a-si fi primit un colet) sau imi aduce postasul pe loc bani?

Răspuns Câştigător
| catalina1121 a răspuns:

O sa te informeze postasul printr-un aviz, dureaza oricum de la 5 -10 zile pana ii primesti, 5 daca esti prieten cu postasul si esti atent cu el.

2 răspunsuri:
| MrEvil89 a răspuns:

De obicei primesti un "bilet" prin care o sa fii anuntat ca ai de ridicat de la posta o anumita suma de bani.

Răspuns utilizator avertizat