Janina
| Janina a întrebat:

Daca urmez 2 facultati; la una sunt la taxa, cealalta buget, dar la buget nu primesc bursa e posibil sa primesc bursa la facultatea cu taxa?

Eu primesc bursa la facultatea unde sunt tracut la taxa si imi e sa nu imi ceara astea banii inapoi.

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

Trebuie sa te interesezi ca s ar putea sa ai dreptate daca e bursa de merit bine daca nu s ar putea sa ti ceara banii daca te descopera. bafta

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru bursa de merit trebuie sa ai peste 9, 70 media.
Pana la urma primesti sau nu, ca la tine in intrebare o data nu primesti si mai jos primesti.

| alexam a răspuns:

Nu o sa iti ceara nimeni banii inapoi. E totul in regula, cata vreme ai bursa de merit, nu sociala, si dincolo esti la buget, adica ai intrat pe primele locuri ( dupa examen sau concursul de dosare ). Deci da, bursa de merit poti primi, daca au asa ceva ei in sistem, in administrare, ca nu stiu cum sa ma mai exprim... Bafta! big grin