cami
| cami a întrebat:

Daca votezi pe Heyo, platesti ceva? (ma refer atunci cand votezi la duel)? vreau raspunsuri serioase [caci la cate voturi am dat.vine factura.straight face!]

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu m-am uitat acum pe Heyo si singurul lucru pe care trebuia sa-l fac, era sa bifez niste casute. Asta sigur nu costa nimic (pe care factura sa vina?). Dar daca ai dat telefoane sau sms-uri (nu am vazut o astfel de optiune, dar poate nu am gasit-o eu), atunci sigur costa. Uita-te pe site unde e afisat numarul de telefon, fiindca pe aceeasi pagina trebuie sa fie trecut si tariful pentru fiecare apel.