| Simeriusgayus a întrebat:

Daca vreau sa cumpar ceva de pe eMAG, pot sa merg direct la ei sa cumpar de acolo fara sa imi vina acasa?

Răspuns Câştigător
| LuciWv a răspuns:

Daca au showroom in orasul tau poti sa faci comanda pe site si mentionezi ca vrei sa il ridici personal, te duci acolo platesti si ridici produsul asta doar in cazul in care este disponibil in showroomul respectiv, daca nu este il poti comanda si in loc sa fie livrat acasa este livrat la un showroom ales de tine, primesti mesaj ca a ajuns si este gata te duci si il ridici.

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

DA
au mai multe metode de livrare, cum ar fi:
-ridicare din showroom, CHIAR DACA NU E IN SHOWROOM-UL ALA... astepti 1-2zile maxim pana e transportat in showroom-ul respectiv
-ridicare de la diverse puncte, cum ar fi chiar oficii postale, eMAG box
etc.
ai aici lista completa:
https://www.emag.ro/info/livrarea-comenzilor-emag